Nasz standard

Filozofia

Mediklinikę stworzyliśmy z myślą o niesieniu pomocy pacjentom. Dlatego każdy chory odnajdzie u nas przyjazną atmosferę oraz profesjonalną opiekę, w których bez stresu powróci do zdrowia. Rekonwalescenci w naszej klinice skorzystać mogą z pomocy wielu wykwalifikowanych lekarzy pracujących na nowoczesnym bloku operacyjnym z wykorzystaniem innowacyjnych sprzętów medycznych. 

Wyposażenie

Dysponujemy salą operacyjną przeznaczoną do wykonywania zabiegów chirurgii w trybie jednego dnia. W  pełni wyposażony blok operacyjny o powierzchni ponad 22 m2 dostosowany  jest do  wykonywania zabiegów  z zakresu  chirurgii ogólnej, chirurgii ręki, chirurgii dziecięcej, chirurgii plastycznej, ginekologii, ginekologii estetycznej, laryngologii, ortopedii i urologii. Aby skutecznie diagnozować i leczyć, dysponujemy również pracownią diagnostyczną RTG ulokowaną na parterze budynku. 

Udogodnienia

W naszej klinice pacjenci dochodzą do zdrowia w jedno lub  dwuosobowych pokojach wyposażonych w prywatne łazienki, telewizor, dostęp do internetu. Do ich dyspozycji  oddajemy także duży, bezpłatny parking oraz windę ułatwiającą poruszanie się po budynku. Mamy nadzieję, że rekonwalescencja we wnętrzu zabytkowego i odrestaurowanego budynku otulonego zielenią będzie dla naszych drogich pacjentów bezstresowa, a przystępne ceny zabiegów pozwolą na zatroszczenie się o zdrowie każdego, kto tego potrzebuje.

 

Zdrowe podejście

Jesteś na stronie najdłużej działającej w Szczecinie prywatnej kliniki obejmującej kilkanaście różnych specjalności.