Nasza filozofia

Zdrowe podejście

Nie wszystkie placówki służby zdrowia stawiają dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Nas wyróżnia indywidualne, zdrowe podejście do osób korzystających z naszych usług. Od dzieci, przez młode kobiety, po osoby w wieku podeszłym – u nas każdy czuje się komfortowo, wiedząc, że może nam zaufać.
Dyskrecja i zrozumienie panują też w strefie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie fachowców.

Trafna diagnoza

Aby postawić trafną diagnozę, poza wiedzą i doświadczeniem specjalistów trzeba mieć również najlepszy sprzęt. U nas znajdziesz najnowocześniejsze urządzenia zabiegowe i diagnostyczne. W Mediklinice nie musisz długo czekać na wizytę. – czasem na wizytę czy najważniejsze badania (RTG, USG) możesz się umówić nawet z dnia na dzień.

Skuteczne leczenie

W Mediklinice masz kontrolę nad całym procesem leczenia. Twój lekarz omówi z Tobą całą drogę: od wstępnej diagnozy, aż po zabiegi i zakończenie kuracji. Wiemy, że prostota i życzliwość nie są w branży medycznej standardem – i dotyczy to niestety nie tylko publicznych gabinetów. Świadomie działamy inaczej. Doceniły to już tysiące naszych pacjentów. Dołącz do nich, umawiając się na pierwszą wizytę u jednego ze specjalistów pracujących w Mediklinice.

Zdrowe podejście

Jesteś na stronie najdłużej działającej w Szczecinie prywatnej kliniki obejmującej kilkanaście różnych specjalności.