Nasza placówka

Przychodnia w sercu Szczecina

Przychodnia to nie tylko chłód i bezosobowe podejście sieciowych gabinetów. W Mediklinice Twój lekarz wysłucha Cię w zabytkowym budynku położonym w zielonej części Centrum Szczecina. Własny ogród przylegający do naszej kliniki daje intymność i wytchnienie od zgiełku miasta.

Świeżo odrestaurowana willa z charakterystycznej czerwonej cegły jest nie tylko piękna na zewnątrz, ale i komfortowo urządzona w środku. Tuż za imponującym holem trafisz do naszej przytulnej recepcji, gdzie znajdziesz miejsce, w którym możesz odpocząć przed lub po wizycie.

Udogodnienia dla naszych pacjentów

Nasz budynek mieści się blisko centrum, tuż obok klimatycznej dzielnicy Pogodno. Własny parking pozwala wygodnie do nas dojechać zarówno autem, jak i na rowerze. Dobry dojazd czyni z Medikliniki jedną z najlepiej skomunikowanych placówek w całym Szczecinie. Winda i odpowiednie podjazdy ułatwiają dotarcie do nas zarówno z wózkiem, jak i na wózku. Co ważne, obsługujemy pacjentów również w języku angielskim.

Dlaczego Mediklinika?

Spośród innych prywatnych gabinetów wyróżnia nas to, że w Mediklinice możesz załatwić wszystko w jednym miejscu. To znaczna oszczędność czasu, szczególnie dla rodzin i osób, które żyją w ciągłym ruchu. Kilkanaście specjalizacji w jednym miejscu, a do tego szeroki zakres zabiegów z obszaru medycyny kosmetycznej – to pozwala zadbać o siebie kompleksowo.

Zdrowe podejście

Jesteś na stronie najdłużej działającej w Szczecinie prywatnej kliniki obejmującej kilkanaście różnych specjalności.