Zniżka do końca marca

02.2021

Wiemy jak bardzo delikatną sprawą jest przerost czy asymetria warg sromowych. Na szczęście obecna medycyna pozwala nam w bezpieczny sposób pozbyć się dokuczliwego problemu. Przykrych problemów można pozbyć się już podczas 20 minut zabiegu! Obecnie można skorzystać ze zniżki w wysokości 250 zł.
Labioplastyka – czyli plastyka warg sromowych, nie jest jedynie kwestią estetyki, a przyczyną wielu dolegliwości bólowych. Oddawanie moczu,kontakty intymne czy nawet dopasowanie bielizny może być dużym problemem.
Profesjonalny zabieg plastyki warg sromowych pozwoli Ci nareszcie odzyskać komfort fizyczny i psychiczny, czuć się pewnie w każdej sytuacji oraz w pełni cieszyć się swoją kobiecością oraz życiem seksualnym.
W Mediklinice zabieg możesz wykonać już w 2 tygodnie od konsultacji, a wykonywany jest on przez świetną specjalistkę jaką jest lekarz Julita Wójtowicz-Lejman.
Cena zabiegu w zależności od indywidualnych cech to od 5 000 do 5 500 zł. Obecnie oferujemy zniżkę w wysokości 250 zł.
Powikłania występują rzadko, a Pacjentka z reguły wraca do codziennej aktywności już po 48 godzinach.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę https://mediklinika.eu/oferta/ginekologia-plastyczna/plastyka-warg-sromowych/
Zachęcamy do zapisów https://lekarzebezkolejki.pl/…/julit…/ginekolog/szczecin

Zdrowe podejście

Jesteś na stronie najdłużej działającej w Szczecinie prywatnej kliniki obejmującej kilkanaście różnych specjalności.